Diversion

Diversion 1.37

Klasyczna, ale nowoczesna platformówka na Android

Zalety

  • Kolorowa, atrakcyjna grafika
  • Duża dynamika

Wady

  • Za każdym razem gdy zginiemy, gra rozpoczyna sie od początku

Dobry
7

Diversion to darmowa gra platformowa na Android. Wyróżnia się kolorową, trójwymiarową grafika oraz dużą łatwością gry. To jedna z tych aplikacji, która doskonale sprawdzi się podczas dłuższej jazdy pociągiem lub ... podczas nudnego spotkania!

Zasady w Diversion są niezwykle proste. Naszym zadaniem jest po prostu skakać i uważać, żeby nie spaść z platformy. Po drodze musimy zbierać klejnoty i omijać przeszkody. Kontrola nad naszym bohaterem jest prosta, ponieważ biegnie on samoczynnie. Naszym zadaniem jest "tapnąć" w odpowiedniej chwili w wyświetlacz, aby wykonać skok.

Diversion osadzony jest w trzech różnych światach, w których znajduje się w sumie 100 platform. Pokonując kolejne poziomy na naszej drodze pojawiają się coraz to nowsze zagrożenia, ale i nowe postacie do wyboru. W Diversion ważne jest zbieranie różnego rodzaju klejnotów, które później możemy spieniężyć i wydać na wirtualne ciuchy dla naszego bohatera.

Diversion to bardzo udana, chociaż prosta w zamyśle gra. Sprawdzi się, aby na kilka lub kilkanaście minut uciec przed nudą. Diversion sprawi dużo radości głównie fanom gier na Android.

Opinie użytkowników o Diversion